Aktiviteter minimum hver 2. dag
I højsæsonen (skolernes sommerferie) har vi aktiviteter på programmet mindst hver anden dag. Du vil altså kunne opleve mange forskellige aktiviteter i løbet af din ferie! Alle vores aktiviteter er gratis, medmindre andet er skrevet.
Vi laver blandt andet: Tegner på sten, holder pool party, spiller rundbold, laver skumfiduser, klipper og klistrer.
Se aktivitetsprogrammet nedenfor!

Vi elsker særligt….

At være kreative
Vi har krea-klub mindst 2 gange hver uge i sommerferien. Her lavet vi alt fra halskæder af kokosnødder til male på sparegrise.

At bage snobrød ved søen
Vi bager tit snobrød ved vores bålplads ved søen. Det er en af vores store favoritetter. Her kan både store og små være med.. helt gratis!


At Holde POOLPARTY
Vi holder pool party en gang i ugen i skolernes sommerferie. Her bliver der spillet høj musik, solgt sodavand og slik og badet hele aftenen!
Denne uges aktivitetsprogram

Se tidligere aktivitetsprogrammer
- August
- Juli 1
- Juli 2